HUDBA

Hudba je mojí největší láskou. Už od malička, kdy nad námi rodiče seděli u klavíru a museli jsme hrát a učit se základy. Potom jsem se učil na kytaru. Trvalo to, ale přeci. Na střední škole flétna. Jelikož maminka za mlada hrála na akordeon, který byl doma, tak i ten jsem vzal několikrát do ruky. Ale do teď mě mrzí, že jsem se na něj pořádně nenaučil. Ovšem zvuk harmoniky jsem si zamiloval a objevil krásu a barvu foukacích harmonik. Po dvou bluesovkách jsem si pořídil pořádnou chromatiku, na kterou se učím doposud. 

Hudbu jsem začal skládat už asi jako mladý kluk. Byly to samozřejmě nesmysly, ale nějak se začít musí. Napsaných písní mám spousty, ovšem ne všechny jsou připraveny k realizaci a ty, které jsou, na těch se postupně pracuje. 

Touto formou bych rád rozšířil zájem o spolupráci s hudebníky. Pokud jste na moje stránky narazili, na něco hrajete a moje hudba se vám líbí, budu rád za případný kontakt.


--    Vlastní tvorba   -- 
--   Covery   --

© 2016 Gabriel Seine
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky